Hakkımızda

Şirketimiz Hamak İnşaat Proje Taahhüt San. ve Tic. A.Ş. 1981 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren, eğitim kurumları, havalimanları, spor tesisleri, Kamu kurum ve kuruluşlarına karşı çeşitli taahhüt işleri, yol inşaatları, endüstriyel tesisler, ve konut inşaatları gibi önemli projelerde yer almış ve yükümlülüklerini yüksek kalitede, başarı ile yerine getirmiştir.

Faaliyet alanlarına ve çalışanlarına sürekli yatırım yaparak, sürdürülebilir bir gelişme sağlama amacında olan Firmamız, genç ve dinamik yapısı ile yurdumuzda müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır..

Gelişen teknolojiyi takip ederek uygulayan ve modern iş yönetimi ve kalite yönetimi prensiplerini ilke edinen Hamak Şirketler Grubu, Hizmet alanlarrını genişleterekek sürdürmektedir.

Bünyesinde;
  • İstanbul - Şile'de kurulu hazır beton tesisleriyle Şile-Ağva bölgesinin beton ihtiyacını karşılamaktadır.
      
  • İstanbul - Şile'de yayın yapan Radyomuzla tüm halkımızın duygularına tercüman olmaktadır.
      
  • İstanbul – Pendik Üretim tesislerimizde tüm okul öncesi anaokulu malzemeleri, tüm büro malzemeleri, ahşap uygulamaları üretimi yapılmaktadır. Aynı zamanda ilgili ürünlerle alakalı dünya markaları Distribütörlüğümüz bulunmaktadır.
      
  • Bursa'da iş makineleri yedek parça satış ve servis hizmetleri vermektedir.